Jaki animator, taka grupa

Spędziliście ze sobą cały rok. Tydzień w tydzień czy miesiąc w miesiąc wspólnie wertowaliście Pismo Święte, wsłuchując się w Boże wymagania. Dzisiaj w Waszych rękach powiewają już karty rekolekcyjne, niby biało-czarne chorągiewki rodem z wyścigowych torów. Kto otworzy szampana?

Dobra, dobra… Jako ludzie Nowej Kultury z pewnością znacie ciekawsze sposoby na świętowanie. Jednym z nich jest obiecany przed niespełna dwoma miesiącami Bieg na Blachę – uliczny, kreatywny i przygodowy memoriał naszego Założyciela.

Kto może stanąć na starcie Biegu na Blachę?

Niniejszym zapraszamy do udziału całe grupy formacyjne ze swymi animatorami! Jeśli zaś mała grupa okazałaby się zbyt mała, wówczas zachęcamy do stworzenia reprezentacji parafialnej. Drużyna winna liczyć od 5 do 8 osób. Rejestracji można dokonać już dziś, wypełniając formularz dostępny TUTAJ.

Bieg odbędzie się 17 czerwca po południu. Drużyny wyruszą spod murów katowickiego aresztu (pl. Andrzeja) w stronę Parku im. T. Kościuszki, gdzie wyznaczona została meta. Chociaż zadania czekać będą na zawodników wzdłuż całej trasy, czas będzie mierzony wyłącznie na odcinku parkowym. Punkty uzyskane przy stacjach zamienią się w zaś bonusowe minuty, które sędziowie odejmą od wyniku.

Ponieważ jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie, postanowiliśmy zawęzić grupę docelową do samych oazowiczów. Liczymy przy tym na Wasze wsparcie w kolejnych latach, jak Bóg da…

Do biegu – gotowi – start!

Wasz Komitet Organizacyjny

Wrzesień 2023

21 września

Cały dzień
Dzień Wspólnoty Grupy II – Chrystusa Króla

29 września – 1 października

Rekolekcje dla par rejonowych (nowych i dla tych, którzy jeszcze nie byli). Olsztyn, koło Częstochowy

Październik 2023

8 października

Cały dzień
I Diecezjalna Diakonia Jedności (DDJ)

Newsletter

Zapisz się, by regularnie otrzymywać powiadomienia o nowych treściach!

Nie spamujemy! Przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.