Przedstawiamy zbiór materiałów Ruchu Światło - Życie dla oazowiczów

Jeżeli szukasz materiałów do spotkań w Ruchu Światło - Życie i nie tylko bardzo dobrze trafiłeś!

Przedstawiamy pierwszą odsłonę przygotowanych materiałów dla Animatorów i nie tylko.
Też możesz być współtwórcą tego dzieła. Po prostu napisz do nas, że jesteś gotów służyć.

Czym jest Teczka Animatora?

Jest inicjatywą zebrania w jednym miejscu wszystkich dokumentów i materiałów elektronicznych Ruchu Światło - Życie, które mogą być użyteczne przede wszystkim dla formacji animatorów i wzbogacania ich świadomości o Ruchu

Czy można samemu zaproponować jakieś materiały?

Oczywiście. O ile mogą one stać się pomocne animatorom i są związane z działaniemi w ramach Ruchu Światło - Życie. Jednak zastrzegamy sobie prawo do selekcji materiałów i ewentualnej ich korekty (merytorycznej, stylistycznej, graficznej), aby zawartość strony była jak najbardziej przydatna.

Czy za dostęp do zawartości pobierana jest jakaś opłata?

Nie. Wszystkie materiały tutaj zamieszczone są bezpłatnie dostępne. Jeśli uważasz, że dzieło, które tworzymy jest wartościowe, to możesz wspomóc je przekazując dowolną darowiznę na rzecz Domu Formacyjnego w Wiśle Jaworniku, gdzie prowadzimy rekolekcje i warsztaty formacyjne animatorów. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wyposażenie i usprawnienie funkcjonowania tego Domu.

Czy rejestrowanie na stronie jest obowiązkowe, aby otrzymać dostęp do materiałów?

Rejestracja przewidziana jest tylko dla członków diakonii formacji diakonii. W przyszłości planujemy udostępnić możliwość dodawania materiałów dla zalogowanych użytkowników i rozsyłaniu informacji o nowych materiałach na stronie. Obecnie rejestracja dla osób spoza diakonii formacji diakonii nie oferuje żadnych opcji interakcji ze stroną, stąd takie konta nie będą aktywowane.